Insider, doceniony przez wiodące Polskie marki, takie jak Hebe, MediaMarkt czy eobuwie, został okrzyknięty #6 Najlepszym Produktem Oprogramowania na Świecie, pozycjonując się obok software’ów takich jak Hubspot, Zoom & GitHub

Warszawa, 20.06.2023 – Insider, to scentralizowana platforma dostarczająca spersonalizowane, wielokanałowe doświadczenia klientom, ogłosiła dziś, że została uznana za 6. najlepsze oprogramowanie na świecie według G2, największego serwisu eksperckiego w zakresie narzędzi i oprogramowania, na którym polega rocznie ponad 80 milionów osób, w tym pracownicy wszystkich firm z listy Fortune 500.

Insiderowi zaufaly wiodące Polskie marki, w tym Hebe, MediaMarkt, czy też eobuwie, Insider został okrzyknięty #6 najlepszym oprogramowaniem w raportach G2 na wiosnę ’23, z największą liczbą pierwszych miejsc spośród wszystkich oprogramowań, co stawia firmę obok legendarnych dostawców takich jak Hubspot, Monday.com, Zoom i GitHub. Wyjątkowe osiągnięcia Insidera oraz wyjątkowy wskaźnik satysfakcji użytkowników klasyfikują go jako jeden z najlepszych produktów na świecie.

Insider was named #6 Best Software Product by G2

Insider niedawno ogłosił również swoją najnowszą rundę finansowania w wysokości 105 milionów dolarów, co zwiększa całkowite finansowanie Insidera do 274 milionów dolarów. Te najnowsze środki zostaną wykorzystane przede wszystkim do przyspieszenia strategii fuzji i przejęć Insidera, dalszego rozwoju istniejącej technologii i możliwości firmy oraz umacnianiu pozycji na rynku.

“Jesteśmy niezmiernie dumni, że zostaliśmy uznani przez G2 za jeden z najlepszych oprogramowań na świecie” – powiedział Kubilay Sengun, Manging Director EU&UK Insidera, “To osiągnięcie nie byłoby możliwe bez ciągłego wsparcia naszej wspaniałej społeczności klientów Insider w Polsce. Dzięki ich opinii i zaufaniu, umacniamy naszą pozycję jako niekwestionowany lider w doświadczeniu klienta, rozwijając nasze wiodące na rynku rozwiązania, aby zapewniać coraz lepszą obsługę klienta, dostarczać większą wartość i rozwiązywać największe frustracje i wyzwania marketerów”.

Insider od sześciu lat z rzędu pozostaje liderem w kategoriach, takich jak Platformy CDP, Oprogramowanie dotyczące Personalizacji, Mobile Marketing, Silniki Personalizacjyjne, Analityka Podróży Klienta, Personalizacja E-commerce, oraz Marketing Automation. 

Wyniki Insidera przewyższały wyniki innych firm, w tym Braze, Klaviyo, Bloomreach, CleverTap i MoEngage we wszystkich kategoriach.

Zobacz pełny raport porównawczy Insider x Braze x Klaviyo x Bloomreach x Emarsys x MoEngage.

#1 Produkt z lokalnym wsparciem dla klientów

Ponad wymienione wyróżnienia, raport G2 z wiosny 23’ ocenił poziom satysfakcji użytkowników Insidera na poziomie 98/100 – najwyższy na rynku, głównie dzięki lokalnemu wsparciu klientów.

“Osiągnięcie tak wysokiego wskaźnika satysfakcji klientów zależy od czegoś więcej niż tylko od konkurencyjnego produktu… choć z pewnością to pomaga. W Insiderze szczycimy się tym, że w każdej interakcji zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie” – powiedział Caner Demir, Customer Success Director CEE&Nordics w Insiderze

“Dzięki lokalnym Zespołom Customer Success, które mają swoją siedzibę w Polsce oraz stałemu wsparciu (24/7/365), nasi klienci zyskują na globalnej skali naszych działań, w połączeniu z wyspecjalizowanymi lokalnymi działaniami. Ta unikalna kombinacja pozwala klientom Insidera zdobyć przewagę nad konkurencją, zwłaszcza w obliczu tak silnych aktualnie turbulencji gospodarczych”.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Spotkaliśmy się z wieloma różnymi firmami przed podjęciem współpracy z Insiderem, ale żaden z zespołów wsparcia nie zbliżył się do tego poziomu. Zespół Customer Success Insidera jest troskliwy, ma globalne doświadczenie i nie tracąc z oczy perspektywy lokalnej, co dokładnie nam było potrzebne. Poza tym, technologia jest łatwa w użyciu i integracji, oraz spełnia wszystkie nasze potrzeby. Możemy powiedzieć, że Insider zdobył nasze serca jako najlepsza platforma z najbardziej niesamowitym zespołem”.

Lider ds. marketingu, Viettel Telecommunication > SPRAWDŹ RECENZJĘ

Wyjątkowe możliwości personalizacji

Insider zajmuje czołowe miejsce w kategoriach takich jak: Personalized Recommendations (96/100), Triggered Messaging (98/100), Coupon & Promotions (96/100), Optimization (97/100), and A/B Testing (98/100).

Aby pomóc marketerom w szybszym i bardziej efektywnym tworzeniu i uruchamianiu kampanii, Insider stale rozbudowuje bibliotekę predefiniowanych szablonów dla kanałów takich jak strona internetowa, aplikacja mobilna, e-mail, WhatsApp i SMS.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

“Inteligentny Silnik Rekomendacyjny Insidera pomógł nam osiągnąć wzrost sprzedaży o 629%. Za to InStory pomógło nam poprawić CTRi o 34,16% dzięki wyjątkowo angażującym rekomendacjom, które mogliśmy wyświetlać na górze strony. Dzięki inteligentnym segmentom predykcyjnym wspierającym działania reklamowe uzyskaliśmy wzrost zwrotu z inwestycji w reklamę (ROAS) o ponad 216%”.

Dyrektor ds. marketingu cyfrowego, Costco

Najszybszy zwrot z inwestycji oraz najniższy koszt utrzymania klienta

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, liderom marketingu zależy na uproszczeniu i konsolidacji swoich narzędzi technologicznych, aby osiągać większy zwrot z inwestycji i przychód ze swoich projektów. Dzięki Insiderowi marketerzy mogą łączyć dane i dostarczać spersonalizowane kampanie, generujące przychody w czasie rzeczywistym, korzystając z jednej potężnej platformy, która najszybciej generuje wartości(TTV) oraz najmniejszy koszt utrzymania(TCO).

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
“Dzięki wielokanałowemu marketingowi Insidera osiągnęliśmy 11-krotny zwrot z inwestycji (ROI). Wszystkie kampanie na różnych produktach można aktywować z jednego panelu! Zespół Zarządzania Sukcesem Klientów Insidera był również ogromnym wsparciem przy tworzeniu kampanii o wysokiej wydajności.
Manager Marketingu Cyfrowego, Lego > SPRAWDŹ RECENZJĘ

Opis klienta

Insider niedawno opublikował Success Story z marką Glosel (Tania Książka, Bee.pl), w której ROI został wygenerowany w ciągu pierwszych tygodni współpracy. Krótkie video, sprawdź sam.

Co przyniesie przyszłość Insiderowi w Polsce i środkowo-wschodniej Europie?

Insider dokonuje znaczących postępów w regionie CEE, umożliwiając niektórym z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych marek dostarczanie spersonalizowanych, wielokanałowych treści. Dzięki głębokiemu zrozumieniu specyficznych potrzeb i preferencji konsumentów tego regionu, Insider z niecierpliwością oczekuje dalszego rozwoju swojej niemałej społeczności klientów, która obejmuje, m.in. MediaMarkt, Hebe, czy eobuwie , bazując na spersonalizowanych strategiach i najwyższej klasy lokalnym wsparciu swoich klientów.

O Insiderze

Insider – platforma do budowania spersonalizowanych, wielokanałowych doświadczeń, która umożliwia marketerom łączenie danych klientów między kanałami i systemami, przewidywanie ich przyszłego zachowania za pomocą sztucznej inteligencji i tworzenie spersonalizowanych doświadczeń klientów.

Marketerzy korzystają z platformy Insidera, aby zapewniać spójne i angażujące doświadczenia w kanałach takich jak strona internetowa, aplikacja, powiadomienia web push, e-mail, SMS i aplikacje do komunikacji (np. WhatsApp).