Müşteri odaklı ve kişiye özel digital
tecrübeler sunarak dönüşüm oranlarınızı artırın!

Pek çok global marka tarafından tercih edilen dijital müşteri deneyimi platformu Insider, PayU üye işyerlerine %10 indirimli.Bilgilerinizi bizimle paylaşın, sizi dijiital müşteri deneyimi çözümlerimiz hakkında bilgilendirelim.

Insider, PayU müşterilerine nasıl avantajlar sağlıyor?

Tek bir platformdan kullanıma hazır ziyaretçi verilerine ve segmentlere kolayca ulaşın

Web, mobil ve uygulamalar üzerinden kişiye özel dijital deneyimler sunarak müşteri sadakatını ve e-ticaret dönüşüm oranlarınızı artırın

Ziyaretçilerin yakın gelecekteki davranışlarına göre segmentasyon yapabilen akıllı  algoritmalar sayesinde doğru hedefleme yaparak pazarlama bütçenizi optimize edin

Müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında kişiye özel ve gerçek zamanlı mesajlarla müşterilerinize dokunun

A/B/n testleri gerçekleştirerek müşteri deneyimini optimize edin

Ürünlerimiz

Web Kişiselleştirme
Web Push Bildirimleri
Mobil Kişiselleştirme
A/B/n Testi ve Optimizasyon
Öngörüsel Modelleme ve Segmentasyon
Tavsiye Motoru
Gelişmiş Ziyaretçi Segmentasyonu

Dünya’nın önde gelen markaları müşterilerine kişiye
özel dijital deneyimler sunmak için Insider platformunu tercih ediyor…

“Insider’ın gerçek zamanlı kişiselleştirme platformuyla daha önceden entegre olduğumuz için, Smart Recommender’ı herhangi bir ilave entegrasyona ihtiyaç duymadan ve büyük miktarda yatırımda bulunmamıza gerek kalmadan kullanmaya başladık. Sonuçlar inanılmazdı ve sonunda, önerdiğimiz tavsiyelerin performansını istediğimiz şekilde test edebilme imkanına sahip olduk. Insider her zaman ihtiyaçlarımızı gön önünde bulunduran ve ana metriklerimizi yükselterek, hedeflerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olan gerçek bir partner.”

Salih Yılmaz
E-ticaret Direktörü, LC Waikiki

“Insider bize kullanıcı davranışını anlayarak, her bir müşterinin kendine has davranış ve ihtiyaçlarına göre ileri seviyede kişiselleştirilmiş deneyimler sunma imkanı tanıyor. Insider platformu hedeflerimizi gerçekleştirme konusunda kendimizi durmadan geliştirmemize yardımcı oluyor.”

Karaoğlan TAŞÇI
Genel Müdür Yardımcısı, Biletix, Ticketmaster Türkiye

“Insider sayesinde müşterilerimize ihtiyaç ve tercihlerine uygun alış veriş deneyimi sunuyor ve satışa giden yolu optimize ediyoruz. Hangi kararın bizim için daha yararlı olacağını tahmin etmek yerine, kişiselleştirmelerin etkisini otomatik olarak test ediyor, stratejilerimizi, elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda gerçek zamanlı olarak belirleyebiliyoruz.”

Lyubov Ryzhkova
Dijital ve E-ticaret Direktörü, Yves Rocher

Ofislerimiz

Bize Ulaşın

Gönder